SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI MATURANTIMA INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKE ŠKOLE SLATINA
Autor: Mladen Graovac, 28. 6. 2024.

Danas (petak, 28. lipnja) je u predvorju Škole organizirana svečana dodjela svjedodžbi ovogodišnjim maturantima. Dodjeli su nazočili razrednice i razrednici 3. razreda, predmetni nastavnici i stručni učitelji i ravnatelj Škole Mladen Graovac koji je u pozdravnom govoru učenicima čestitao završetak srednjoškolskoga obrazovanja, zahvalio im na suradnji tijekom protekle tri godine te im poželio uspjeh, zadovoljstvo i sreću u budućem privatnom i profesionalnom životu.

Pohvalnice Škole dobili su najuspješniji učenici razrednih odjela:
Tatjana Jutrašnjik, Lea Čertan, Dario Dundović te Mario Blažević koji je i najbolji učenik Škole te najbolji učenik Virovitičko-podravske županije u kategoriji trogodišnjih srednjoškolskih programa.

Čestitamo našim maturantima, sretno!