Ovaj tjedan: 2023
Našoj školi dodijeljeno visoko županijsko priznanje
Autor: Mladen Graovac, 3. 9. 2020.

Na svečanoj sjednici Županijske skupštine Virovitičko-podravske županije danas (četvrtak) su dodijeljena javna priznanja institucijama, pojedincima, klubovima i društvima koja su svojim trudom, znanjem i radom ostavili trag na području županije.

Godišnje nagrade dobili su Obrt automehanika i limarija Slavka Vraneka iz Pitomače za iznimne rezultate i doprinos u razvoju obrtništva i malog poduzetništva, Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica za iznimne rezultate i doprinos razvoju glazbene umjetnosti, Gradski muzej Virovitica za izniman doprinos razvoju muzejske djelatnosti, Pučko otvoreno učilište Slatina za izniman doprinos razvoju obrazovanja i kulture, Industrijsko-obrtnička škola Slatina za izniman doprinos i ostvarene rezultate u djelatnosti odgoja i obrazovanja te Brana d.o.o Virovitica za iznimne rezultate i doprinos razvoju gospodarstva.

Javna priznanja dobitnicima uručili su predsjednik županijske skupštine Miran Janečić i župan Igor Andrović, a u ime nagrađenih na priznanjima je zahvalio ravnatelj Zavoda za javno zdravstvo “Sveti Rok” dr. Miroslav Venus. (icv.hr, ml; foto: D. Fišli) https://domovina333.blogspot.com/2020/09/nagraene-institucije-udruge-i-pojedinci.html?fbclid=IwAR2aAuwKVLJQLrTrjeBld2nx3J-wBPAW-vj4dxF_yHtm2g0dnkfgDl2UZ90

IMG-Graovac,_Serepac,_Milkovic_3.9.2020.jpg (221.79 KB)
MG_7030-1068x712.jpg (208.24 KB)