Ovaj tjedan: 1979
Humanitarna akcija za Dječji dom Zagreb
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 1. 12. 2020.

U hladnu i mračnu zimsku noć iz hola Industrijsko-obrtničke škole Slatina na put za Dječji dom Zagreb krenuo je Djed Božićnjak!

Naime, Djed Božićnjak je uz pomoć svojih vilenjaka, učenika i djelatnika Industrijsko-obrtničke škole Slatina, pripremio poklone za 23 najmlađih štićenika Dječjeg doma Zagreb.

S obzirom na epidemiološku situaciju ne možemo osobno posjetiti Dječji dom u Nazorovoj, kao niti bilo koju drugu ustanovu koja skrbi o najranjivijoj skupini našeg društva, ali to ne znači da u  svojim mislima ne možemo biti s njima i to im dokazati svojim djelima. Vrijeme je Adventa, vrijeme promišljanja što JA mogu učiniti za druge pa vas pozivamo da i vi, ako ste u mogućnosti, postanete nekome dobra vila ovog Božića!

Zahvaljujemo se svim učenicima i djelatnicima IOŠ-a koji su sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji!

Jasna Varga i Kristina Mataija Sertić