Školski preventivni program – predavanje o štetnosti opojnih sredstava psihologa ZZJZ-a VPŽ-a Siniše Brlasa
Autor: Mladen Graovac, 24. 5. 2021.

U  sklopu programa  prevencije ovisnosti  21. svibnja 2021. u Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina održano je predavanje o štetnosti opojnih sredstava psihologa Zavoda za javno zdravstvo „Sv. Rok“ Virovitičko-podravske županije Siniše Brlasa, prof. Na predavanju su sudjelovali učenici razrednog odjela 1. kuhar/CNC operater. Učenici su dobili potrebna znanja o  vrstama opojnih sredstava i posljedicama njihova konzumiranja. „Ne toni u ovisnost, zaslužuješ bolje !!!“ moto je predavanja prof. Brlasa i svih ostalih radionica čiji je cilj razvijanje učeničke odgovornosti u donošenju ispravnih odluka za zdrav način života te osvještavanje da je znanje moćno oružje u borbi protiv ovisnosti i da ga trebamo iskoristiti pri odlučivanju.

Tekst i fotografije: Ljubica Subotić-Pofuk, prof., pedagoginja mentorica, koordinatorica preventivnog programa

1.jpg (176.30 KB)
2.jpg (243.27 KB)