Valentinovo bez matematike ne može!
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 15. 2. 2022.

Mislite li da je nemoguće? Naravno da je moguće! U matematici je sve moguće! Dobar osjećaj ljubavi i zajedništva se širi cijelom školom i zato na Valentinovo bude više nasmijanih lica nego inače. Valentinovo i ove godine obilježimo uz matematiku.

Učenici zanimanja 3. prodavač, s profesoricom Ružicom Milaščević, te 2. kuhar, s profesoricom Kristinom Mataija Sertić, svojim razigranim idejama ukrasili su pano u učionici matematike. Od krivulja i razlomaka, do postotaka i koordinatnog sustava, sve je poslužilo u svrhu iskazivanja ljubavi za ovaj Dan zaljubljenih.

Tekst napisale:

Ružica Milaščević, prof. matematike i informatike i Kristina Mataija Sertić prof. matematike i informatike

Više slika pod opširnije :)