IZRADA PLANA PROMOCIJSKIH AKTIVNOSTI ZA DIGITALNU ZBIRKU ILUSTRIRANE POEZIJE
Autor: Mladen Graovac, 18. 3. 2022.

IZRADA PLANA PROMOCIJSKIH AKTIVNOSTI ZA DIGITALNU ZBIRKU ILUSTRIRANE POEZIJE – problemska nastava zanimanja prodavač u sklopu Erasmus+ projekta C.A.L.L.

Na završetku eTwinningova projekta „Once Words Now Music“ učenici 2. i 3. razreda zanimanja prodavač pod mentorstvom nastavnica stručnih predmeta Ksenije Som, dipl. oec., i Martine Miler Mikolašević, dipl. oec., povezali su aktivnosti projekta koji se provodi u sklopu Erasmus+ projekta C.A.L.L. i nastavne sadržaje stručnih predmeta Osnova marketinga, Odnosa s kupcima i Politike i gospodarstva. Nakon upoznavanja s obilježjima graničnih promocijskih aktivnosti, posebnih događanja (evenata) i uspješnoga prezentiranja proizvoda, učenici su podijeljeni u skupine u kojima su metodama problemske nastave pristupili izradi plakata čija je svrha promocija zbirke uglazbljenih stihova „Once Words Now Music“ koja je završni rezultat istoimena eTwinningova projekta. Projekt se na platformi eTwinning provodio od 14. veljače do 21. ožujka 2022., a u njemu su sudjelovale sve partnerske škole Erasmus+ projekta C.A.L.L.

Kako su provođene aktivnosti i radove učenika pogledajte u galeriji fotografija.

Tekst i fotografije: Ksenija Som, dipl. oec., mentorica, i Martina Miler Mikolašević, dipl. oec.

Galeriju fotografija vidi pod OPŠIRNIJE