Smotra učeničkih zadruga Virovitičko-podravske županije
Autor: Mladen Graovac, 15. 5. 2022.

IOŠ Slatina ove je godine domaćin županijske smotre učeničkih zadruga. Tema ovogodišnje smotre je održivi razvoj, a učenici, članovi školskih zadruga, predstavit će radove izrađene tijekom nastavne godine kojima njeguju kulturnu tradiciju, no i razvijaju poduzetništvo i svijest o zaštiti okoliša.

Petak, 20. svibnja, od 10:00 do 13:00 sati rezervirajte za posjet tematski uređenim izložbenim prostorima koji će biti smješteni u drvoredu ispred zgrade Škole na Trgu Ruđera Boškovića 5a.

Smotra učeničkih zadruga VPŽ-a prijavljeni je događaj u sklopu Europskoga tjedna vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju 2022.

Tekst: Helena Roštaš i Jasna Varga

ios_slika.jpg (324.41 KB)