Ovaj tjedan: 2018
ERASMUS+ PROJEKT C.A.L.L.
Autor: Mladen Graovac, 30. 5. 2022.

PREDAVANJE UČENICA O MOBILNOSTI U TURSKU NA SASTANKU VIJEĆA UČENIKA IOŠ-a

Učenice Lana Morović i Gordana Loborec u petak su, 27. svibnja 2022., na sastanku Vijeća učenika IOŠ-a Slatina, koji je sazvala pedagoginja Ljubica Subotić-Pofuk, održale kratko predavanje o mobilnosti učenika i nastavnika u sklopu projekta C.A.L.L. u travnju ove godine u turskome gradu Manavgatu. Kako bi poslušali zanimljivo izlaganje učenica, članovima Vijeća učenika pridružili su se i učenici odjela 1. CNC, 2. kuhar/CNC i 2. frizer.

Učenice su tijekom izlaganja predstavile pripremne aktivnosti za mobilnost, aktivnosti tijekom mobilnosti u školi i slobodno vrijeme te naglasile prednosti i koristi za učenike od sudjelovanja u mobilnostima Erasmus+ projekata.

Tekst i fotografije: Helena Roštaš

3.jpg (167.68 KB)