ERASMUS+ C.A.L.L.
Autor: Mladen Graovac, 14. 6. 2022.

DISEMINACIJA PROJEKATA C.A.L.L. I CNC – ALATI ZA BUDUĆNOST U MEDIJIMA NA GRADSKOJ I REGIONALNOJ RAZINI

Aktivnosti Erasmus+ projekata C.A.L.L. i CNC – alati za budućnosti u kojima sudjeluju učenici i nastavnici IOŠ-a Slatina diseminirane su na gradskoj i regionalnoj razini u emisijama Radija Slatine i regionalne Plave televizije.

U emisiji Radija Slatine 6. lipnja projekt C.A.L.L. predstavile su učenice Lea Parc i Lana Morović, sudionice mobilnosti u Turskoj u travnju 2022., te nastavnica Jasna Varga, članica projektnoga tima.

U emisiji Lokalno regionalne Plave televizije 7. lipnja gostovali su nastavnici Vedran Runje i Helena Roštaš, a tema razgovora bile su dosadašnje aktivnosti te planovi za budućnost obaju projekata.

Emisije možete poslušati i pogledati na sljedećim poveznicama:

Radio_Slatina_CALL

Plava_televizija