Ogranak Matice hrvatske u Slatini nagradio najbolje učenike završnih razreda slatinskih osnovnih i srednji škola
Autor: Mladen Graovac, 19. 6. 2022.

Ogranak Matice hrvatske u Slatini već tradicionalno na kraju nastavne godine nagrađuje najbolje učenike završnih razreda slatinskih osnovnih i srednjih škola pa su to učinili i ove godine darivanjem knjiga biblioteke Matice hrvatske „Stoljeća hrvatske književnosti“ koje je mladim glazbenicima i najboljim učenicima slatinskih škola uručila Zorica Varga.

Ovogodišnji nagrađeni najbolji učenici završnih razreda Industrijsko-obrtničke škole Slatina su:

• Anđelko Džavić, zanimanja instalater grijanja i klimatizacije, najbolji je učenik škole i najbolji učenik trogodišnjih programa Virovitičko-podravske županije,
  • Ivona Pipek, zanimanja prodavač,
  • Borna Meašić, zanimanja CNC operater,
  • David Oreški, zanimanja pomoćni stolar,
  • Antonela Jakočić, zanimanja frizer

Predsjednica slatinskog ogranka MH Zorica Varga čestitala je svim učenicima na dosadašnjim postignućima te im je poželjela daljnje uspješno školovanje.

(Tekst i Foto: Nikolina Mažar, Petar Žarković)

F-2.jpg (556.64 KB)
naslovna-28-780x470.jpg (91.12 KB)