NASTAVAK PROJEKTA „NAJLJEPŠI ŠKOLSKI VRTOVI“
Autor: Mladen Graovac, 21. 6. 2022.

Naša Škola, nakon dodijeljenih dvaju priznanja za „Najljepši školski vrt“, ponovno se prijavila na  navedeni natječaj. Projekt se provodi u suradnji  Ministarstva  znanosti i obrazovanja i Hrvatske radiotelevizije. Na prijedlog voditeljice školskog vrta Industrijsko - obrtničke škole Slatine, Ružice Pekar, prijavljen je pojedinačni vrtni element „bunar“. Najveći dio projekta proveden je u školskoj radionici stolara. U izradi su sudjelovali učenici 2. razreda stolar, Božo i Franjo Jaković, Leon Jakišić, Nino Marinković, Leon Tomašević i David Franjić uz stručno mentorstvo stručnoga učitelja Slavena Zelenke. Učenici su tijekom trajanja projekta:

*RECIKLIRALI - stara odbačena bačva zasjala je u novom svjetlu s potpuno novom funkcijom.

*IZRADA TESARSKIH SPOJEVA - proširenje stolarske struke na tesarsku.

*PROJEKTIRANJE I OBLIKOVANJE PROIZVODA U SKLADNU CJELINU.

Rad  na izradi zadanog elementa u sklopu projekta je bio zanimljiv, kreativan i dinamičan te s veseljem očekujemo novo priznanje, ali i nove izazove.

Slaven Zelenka, stručni učitelj, mentor

Fotografije vidi pod OPŠIRNIJE