ERASMUS+ C.A.L.L.
Autor: Mladen Graovac, 11. 7. 2022.

U IOŠ SLATINA STIGLE TRI NACIONALNE OZNAKE KVALITETE ZA ETWINNINGOV PROJEKT „ONCE WORDS NOW MUSIC“

Tijekom veljače i ožujka 2022. učenici i nastavnice IOŠ-a Slatina sudjelovale su u eTwinningovu projektu Once Words Now Music u sklopu Erasmusova projekta C.A.L.L. Glavna tema projekta bila je uglazbljena poezija, a projekt je uključivao niz aktivnosti, poput izrade videosnimki interpretativnog čitanja poezije, prevoditeljske radionice, upotrebe različitih digitalnih alata u nastavnom procesu itd., te izradu završnih proizvoda digitalne zbirke ilustrirane poezije te digitalne izložbe učeničkih ilustracija poezije.

Početkom srpnja eTwinning nas je obradovao dodijelivši za sudjelovanje u projektu Nacionalne oznake kvalitete nastavnici Matematike i eTwinningovoj koordinatorici naše škole Meliti Crnković te nastavnicama Hrvatskoga jezika Ivani Lukač Vuković i Heleni Roštaš.

Priznanja učenicima koji su sudjelovali u projektu bit će dodijeljena na početku sljedeće školske godine.

Tekst: Helena Roštaš

1.png (118.21 KB)