Uspješna frizersko-modna revija učenica naše škole na sajmu VIROEXPO 2016.
Autor: Mladen Graovac, 27. 2. 2016.

Na sajamskoj pozornici “Viroexpa” održana je 27.2.2016. godine frizersko-modna revija učenica Industrijsko-obrtničke škole iz Slatine. Brojni učenici/manekeni pokazali su što su naučili, a sve to uz pomoć svojih mentora Kornelije Zubčević, Spomenke Prša, Natalije Vidak, Dragutina Kiša i Paule Kukuljević. Publika je imala priliku vidjeti vještine krojača i frizera, ali i plesne i pjevačke sposobnosti naših učenika.
Slatinski učenici zanimanja krojač i pomoćni krojač predstavili su večernje haljine, a modnu reviju frizura i odijevanja poslovne žene pripremile su učenice zanimanja frizer.