DANI ODJEĆE 2016.
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 19. 4. 2016.

DRŽAVNO NATJECANJE "DANI ODJEĆE, OBUĆE I KOŽNE GALANTERIJE 2016."  od 14. do 16. travnja 2016., domaćin ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA ZADAR.

Naše učenice sudjelovale su u dvije natjecateljske discipline i postigle su odlične rezultate. Sandra Djordjević osvojila je osmo mjesto u disciplini krojač, izrada odjevnog predmeta. Čestitamo učenici Sandri Djordjević, učenici 3. razreda zanimanja krojač,  i njenoj mentorici Spomenki Prša.

Martina Ćosić  osvojila je 3. mjesto u disciplini modna kolekcija krojača. Čestitamo učenici Martini Ćosić, učenici 3. razreda zanimanja krojač, na odličnom uspjehu i njenoj mentorici Pauli Kukuljević.