Ovaj tjedan: 1991
Dubravka Repić održala edukativno predavanje “Plastika svuda oko nas”
Autor: Mladen Graovac, 25. 4. 2016.

Dubravka Repić, stručna suradnica iz slatinskog komunalnog poduzeća Slatina KOM, održala je u ponedjeljak, 25. travnja, u Industrijsko – obrtničkoj školi Slatina predavanje na temu „Plastika svuda oko nas“. Ovim drugim po redu predavanjem stručne suradnice Dubravke Repić, čija svrha je bila predstaviti ekološki dio projekta, zaokružena je tematska cjelina projekta. Zadnja aktivnost projekta „Izrada eko-etno vrećica“ jest  izložba izrađenih vrećica u Zavičajnom muzeju Slatina koja će se održati u mjesecu svibnju.

Projekt se financira sredstvima Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa  te uz partnerstvo Zavičajnog muzeja grada Slatine. (preuzeto: http://www.radioslatina.hr/portal/dogadanja/dubravka-repic-odrzala-edukativno-predavanje-plastika-svuda-oko-nas/#prettyPhotomk / Foto: M. Kokorić)