PRIJEVOZ UČENIKA - OBAVIJEST
Autor: Mladen Graovac, 9. 6. 2016.

Kako je Ministarstvo zaprimilo brojne upite vezano uz unos podataka za srednjoškolski prijevoz učenika, koji su zbog otežane obiteljske situacije smještena u udomiteljskim obiteljima i dječjim domovima, obavještavamo vas o slijedećem. Učenici smješteni u udomiteljskim obiteljima i dječjim domovima u aplikaciju Prijevoz učenika, putem osobnog identifikacijskog broja (OIB), prijavljuju se kao samci bez navođenja članova kućanstva.

Radi dodatne kontrole, krajem mjeseca kolovoza, Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta izvršit će provjeru navedenih učenika povezivanjem na sustav Ministarstva socijalne politike i mladih.