Ovaj tjedan: 2054
Sudjelovali smo na manifestaciji JESEN U GRADU u Virovitici
Autor: Mladen Graovac, 17. 10. 2016.

U organizaciji tvrtke Flora Vtc d.o.o., Ekološkog Društva Virovitica i Turističke zajednice grada Virovitice te u suorganizaciji i pod pokroviteljstvom Grada Virovitice na Trgu kralja Tomislava u Virovitici održana je četvrta manifestacija pod nazivom “Jesen u gradu”. Na manifestaciji se okupilo 20-ak izlagača, a to su srednje škole iz Virovitice, Pitomače, Industrijsko-obrtnička škola iz Slatine i Orahovice, kreativne udruge iz Virovitice, Grubišnog polja, Osijeka i Koprivnice.

Plodove jeseni i radove učenika naše škole na manifestaciji su predstavile stručne učiteljice Spomenka Prša i Natalija Vidak.

Brojni posjetitelji tako su uživali u sajmu jesenjih plodova, raznim radionicama, kušanju delicija od bundeve, besplatnom kestenju i ostalim veselim aktivnosti u pravom jesenskom ugođaju.

(www.icv.hr; žđ; foto: Matija R.)