Otkrij svoje talente: Naša škola predstavila zanimanja za koja se obrazuju učenici te posebnosti rada
Autor: Mladen Graovac, 9. 12. 2016.

U Strukovnoj školi Virovitica je 8. 12. 2016., uz podršku Virovitičko-podravske županije te u suradnji s našom školom i drugim srednjim školama s područja županije koje obrazuju za strukovna zanimanja,
obilježen Europski tjedan vještina stečenih u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju. Tom prilikom predstavljena su sva zanimanja te posebnosti rada pojedinih škola kao nositelja strukovnog obrazovanja naše županije.

Sajam zanimanja obišle su obnašateljica dužnosti župana Sanja Bošnjak, ravnateljica Razvojne agencije VIDRA Emina Kovač, pročelnica županijskog Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu Vesna Šerepac, kao i ravnatelji škola. Uz predstavljanje organizirana su i druga događanja namijenjena zainteresiranoj javnosti. Cilj je bio staviti naglasak na važnost strukovnog obrazovanja i osposobljavanja za napredne vještine te kvalitetna radna mjesta učiniti što privlačnijima. (http://www.icv.hr/2016/12/otkrij-talente-sedam-skola-s-podrucja-vpz-predstavile-zanimanja-koja-obrazuju-te-posebnosti-rada/)