Ukupno: 1601966
Obilježili smo Svjetski i Europski tjedan novca
Autor: Mladen Graovac, 29. 3. 2017.

Dana 28.ožujka 2017. godine učenici naše škole obilježili su  Svjetski i Europski tjedan novca.

U aktivnostima su sudjelovali učenici  zanimanja 2. prodavač, 2. kuhar, 1. mehaničar poljoprivredne mehanizacije, 2.konobar, 2. pekar i 3. kuhar.

Učenici su prošli edukaciju putem e-learninga na stranici ''štedopis.hr'' koju su održali:

-Profesorica Martina Miler ( Što je potrošnja, Odgovorna potrošnja, Financijsko ponašanje, Što želimo a što trebamo, Informirano odlučivanje o kupnji, Impulzivna kupnja, )
-Profesorica Ružica Milašćević ( Internetska kupovina, Online prava,)
Profesorica Kristina Mataija Sertić ( Novac na internetu, Kreditne kartice, Debitne kartice, Charge i revolving kartice, Prepaid kartice)
-Profesor Danijel Perović ( Sustav 3D secure, Plaćanje putem interneta, Elektroničko bankarstvo)

Nakon edukacije učenici su sudjelovali na radionici ispunjavanja naloga za plaćanje te riješili kviz putem računala. Na taj način učenici su provjerili stečeno znanje.

Kristina Mataija Sertić, prof.