MLADI U PROMETU
Autor: Mladen Graovac, 10. 5. 2017.

Dana 9.5. 2017. godine djelatnici Policijske postaje Slatina Kristijan Dlab i Ljiljana Rumenjak  održali su predavanje učenicima IOŠ Slatina na temu Mladi u prometu. Učenici trećega i drugoga razreda, njih oko sedamdeset, upoznali su se sa sigurnostima u prometu i posljedicama nepridržavanja pravila koje mogu imati tragične ishode. Učenici su se vizualno osvijestili, isprobavanjem naočala,  kakva je percepcija čovjeka pod utjecajem alkohola i kako je takav vozač opasan za okolinu i sebe.  Ovo korisno predavanje ima cilj preveniranja  nepoželjnih ponašanja u prometu, u kojem su učenici sudionici  kao pješaci, vozači bicikla i motocikla ili kao vozači automobila.

Ljubica Pofuk Subotić