Održana svečana dodjela pohvalnica učenicima slatinskih srednjih škola
Autor: Mladen Graovac, 19. 6. 2017.

U dvorani Hrvatskog doma u Slatini danas je održana svečana dodjela pohvalnica učenicima slatinskih srednjih škola. Tako je Pohvalnice najboljim učenicima naše Škole i najboljem učeniku Županije Ivanu Horvatu uručio  gradonačelnik Grada Slatine Denis Ostrošić koji je u svom obraćanju okupljenima prije same dodjele između ostalog rekao: „Danas vas želimo pohvaliti za vaš trud, požrtvovnost i znanje koje ste pokazali tijekom proteklih desetak mjeseci i što se sudjelovali na raznim državnim natjecanjima i smotrama i tako dokazali visoku razinu slatinskog obrazovanja u srednjim školama.  Vaši mentori usadili su u vas ne samo znanje već i ostale životne vrijednosti pomoću kojih ćete se dalje  kretati kroz život i biti na ponos svih građana našeg voljenog Grada!"

(mk / Foto: Marijo Kokorić)