Članovi Učeničke zadruge naše škole sudjelovali na sajmu „Kako su radili naši stari“
Autor: Mladen Graovac, 4. 9. 2017.

Povodom obilježavanja Dana Grada Slatine i 720. godina od prvog spomena grada, na Trgu svetog Josipa u Slatini održan je sajam „Kako su radili naši stari“. Organizatori sajma bili su Grad Slatina i Savjetodavna služba Slatina, dok su suorganizatori bili Turistička zajednica grada Slatine, LAG Marinianis i Gradska razvojna agencija Slatina. Sajam je otvorio gradonačelnik Grada Slatine Denis Ostrošić pritom poželjevši svim izlagačima i posjetiteljima dobru zabavu i  uspješno sajmovanje.

Industrijsko-obrtnička škola Slatina sudjelovala je na sajmu prezentacijom svojih zanimanja i izložbom radova Učeničke zadruge „Obrtnik“. Na sajmu su održane tri radionice u kojima su učestvovali učenici zanimanja vodoinstalater, frizer i stolar sa svojim mentorima Ernestom Baltom, Rankom Čučkovićem,  Kornelijom Zubčević i Slavenom Zelenka. Na izložbenom prostoru Učeničke zadruge „Obrtnik“ sudjelovale su nastavnice Spomenka Prša, Natalija Vidak, Ankica Đurasek, Ina Hranić, Jasna Varga, Danica Tot, Ksenija Som i Paula Kukuljević.

Jasna Varga

IMG_20170903_102901.jpg (1.04 MB)