Djed Božićnjak dijelio poklone u Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina
Autor: Mladen Graovac, 23. 12. 2017.

Djed Božićnjak posjetio je Industrijsko-obrtničku školu Slatina s punom vrećom poklona za najmlađe. Učenici IOŠ Slatina su prije dolaska Djeda Božićnjaka pripremili prigodni program koji je sadržavao božićne pjesme i recitale, a nastupila je i Uma Milaščević i djeca iz Dječjeg vrtića Zeko Slatina.
Nakon prigodnog programa došao je nestrpljivo iščekivani Djed koji je podijelio poklone djeci djelatnika škole i strpljivo se fotografirao sa svakim mališanom. U pratnji Djedice bila je i dobra Vila koja je svoj dobroj djeci dijelila slatkiše.

Ravnatelj škole, Mladen Graovac, zahvalio se Djedu Božićnjaku na dolasku i pozvao ga da ih posjeti i slijedeću godinu. (Domovina net, DF; foto DF)