Školsko natjecanje vodoinstalatera i instalatera grijanja i klimatizacije
Autor: Mladen Graovac, 12. 2. 2018.

U petak 26. siječnja 2018. održano je školsko natjecanje vodoinstalatera i instalatera centralnog grijanja. Učenici natjecali su se u praktičnom i teoretskom dijelu. Na natjecanju su sudjelovali učenici 1. i 3. razreda vodoinstalatera, te 2. i 3. razreda instalatera grijanja i klimatizacije.  U zanimanju vodoinstalater najbolji rezultat postigli su učenici Miroslav Main i Manuel Graonja, a u zanimanju instalater grijanja i klimatizacije učenici Aljoša Ljikar i Antonio Medić i ostvarili plasman na Međužupanijsko natjecanje u Novoj Gradiški koje će se održati 23. veljače 2018. godine.

Ranko Čučković