Državno natjecanje „Dani odjeće 2018.“
Autor: Mladen Graovac, 19. 4. 2018.

Od 12. do 14. travnja 2018. godine u Školi za modu i dizajn u Zagrebu održano je Državno natjecanje pod nazivom „Dani odjeće, obuće i kožne galanterije 2018.“. Na natjecanju bili su i učenici Industrijsko-obrtničke škole Slatina koji su sudjelovali u dvije discipline: Krojač i Modna kolekcija krojača. Učenik trećeg razreda Božidar Šipoš je pod vodstvom mentorice Natalije Vidak osvojio šesto mjesto u disciplini Krojač, dok je učenica trećeg razreda Mirela Marčinković pod vodstvom mentorice Paule Kukuljević osvojila sedmo mjesto u disciplini Modna kolekcija krojača. Čestitke učenicima i njihovim mentoricama!

Paula Kukuljević