Ovaj tjedan: 2063
Revijom frizura i modnom revijom Industrijsko-obrtničke škole Slatina zatvoren 5. slatinski obrtnički sajam
Autor: Mladen Graovac, 11. 6. 2018.

Jučerašnji 5. slatinski obrtnički sajam zaključen je u večernjim satima Revijom frizura i modnom revijom koju je organizirala Industrijsko-obrtnička škola Slatina – zanimanja frizer i krojač.

Prelijepim modelima frizure su izradili učenici 2. razreda frizera Industrijsko-obrtničke škole Slatina pod stručnim vodstvom mentorice Kornelije Zubčević, a modne kreacije uz butik „AMADEUS“  vlasnika Marinka Jukića pripremili su i učenici 3. razreda zanimanja krojač Industrijsko-obrtničke škole Slatina pod stručnim vodstvom mentorice Paule Kukuljević. Radi zaštite osobnih podataka tekst i slike na web stranici škole objavljeni su sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka. (mk / Foto: Marijo Kokorić)