Ovaj tjedan: 2026
Gradonačelnik Ostrošić uručio pohvalnice najboljim učenicima naše škole
Autor: Mladen Graovac, 18. 6. 2018.

Danas je u Hrvatskom domu u Slatini održana svečana dodjela pohvalnica Grada Slatine učenicima slatinskih škola za postizanje izvrsnih rezultata, izniman trud i požrtvovnost u radu tijekom 2017./2018. školske godine.

Pohvalnice najučenicima razrednih odjela, a najboljem učeniku naše škole Miroslavu Mainu i nagradu u iznosu od 1.000,00 kn uručio je gradonačelnik Grada Slatine Denis Ostrošić koji se tom prigodom zahvalio svim djelatnicima, roditeljima, a ponajviše učenicima koji su ostvarili iznimne rezultate tijekom protekle školske godine.

Najučenici Industrijsko-obrtničke škole Slatina:

NAJUČENIK/CA

3. frizer

Miroslav Main

3. vodoinstalater

Najbolji učenik Industrijsko-obrtničke škole Slatina, Virovitičko-podravske županije za srednjoškolske trogodišnje programe i dobitnik nagrade „Šegrt Hlapić“ koju za najboljeg učenika srednjih strukovnih škola za školsku godinu 2017./2018. dodjeljuje Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta i Hrvatska obrtnička komora je Miroslav Main.
Ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Slatina- Mladen Graovac. Radi zaštite osobnih podataka tekst i slike na web stranici škole objavljeni su sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka. (http://www.radioslatina.hr/gradonacelnik-ostrosic-urucio-pohvalnice-najboljim-ucenicima-slatinskih-osnovnih-i-srednjih-skola/#prettyPhoto)