U našoj školi održan Međužupanijski stručni skup za učitelje i nastavnike Hrvatskoga jezika
Autor: Mladen Graovac, 2. 7. 2018.

Naša škola je bila domaćin Međužupanijskoga stručnoga skupa za učitelje i nastavnike Hrvatskoga jezika pod nazivom “Hrvatski jezik u kurikularnoj reformi i učenici s teškoćama u okviru kurikularne reforme” s područja triju županija. Stručni je skup organiziran u suradnji s “Agencijom za odgoj i obrazovanje” te višom savjetnicom za hrvatski jezik, profesoricom Anđom Suvalom koja je na početku pozdravila sudionike skupa, zahvalila se ravnatelju Industrijsko- obrtničke škole Slatina Mladenu Graovcu i Gradu Slatini na domaćinstvu, te predstavila program koji je sadržavao nekoliko stručnih predavanja i radionica. Sudionike stručnog skupa pozdravio je i gradonačelnik Slatine Denis Ostrošić koji je ovom prigodom pohvalio ravnatelja, djelatnike i učenike IOŠ Slatina koji su do sada na brojnim događanjima i manifestacijama bili izvrsni domaćini. Zahvalio se i Virovitičko-podravskoj županiji na odličnoj suradnji, te svim učiteljima i profesorima koji su zajedničkim radom ove godine iznjedrili tri najbolja učenika u županiji s kojima se Slatina izuzetno ponosi.Ispred ravnatelja i djelatnika slatinske Industrijsko- obrtničke škole kao domaćina skupa, dobrodošlicu je svim nazočnim nastavnicima, profesorima i predavačima izrazila prof. Ivana Lukač Vuković. (http://www.radioslatina.hr/u-slatini-odrzan-meduzupanijski-strucni-skup-za-ucitelje-i-nastavnike-hrvatskoga-jezika/)

naslovna-74.jpg (102.25 KB)