Ovaj tjedan: 1944
U Volonterskom centru Zagreb razrađen prvi ogledni kurikulum školskog volontiranja
Autor: Mladen Graovac, 3. 3. 2020.

U utorak 25. veljače 2020. god. u prostoru Volonterskog centra Zagreb, na petom sastanku stručne radne skupine koja od jeseni radi na izradi kurikuluma školskog volontiranja, prezentiran je i dorađen kurikulum školskog volontiranja za OŠ Augusta Šenoe iz Zagreba. Posljednji sastanak za izradu kurikuluma školskog volontiranja za osnovne i srednje škole predviđen je krajem travnja 2020. godine. U radu stručne radne skupine sudjeluje knjižničarka Svjetlana Dupan, koordinatorica provedbe projekta Švicarsko-hrvatske suradnje u našoj školi, a nositelj projekta je Volonterski centar Zagreb.

Tekst napisala: Svjetlana Dupan, knjižničar mentor

edukacija3.jpg (128.48 KB)