Izvrstan uspjeh naših učenika na 13. međužupanijskom natjecanje učenika u zanimanju vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 24. 2. 2014.

U Industrijsko-obrtničkoj školi Nova Gradiška 21. veljače 2014. godine održano je Međužupanijsko natjecanje učenika u zanimanjima vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije.

Program natjecanja uključivao je rješavanje testova znanja pomoću kojih učenici pokazuju što su ih nastavnici naučili u stručno-teorijskim znanjima, a zatim je slijedio onaj najzanimljiviji dio izrade praktičnih zadataka.

Kod vodoinstalatera, prvo mjesto su osvojili naši učenici Ivan Škiljić i Alen Jonaš, mentor Ernest Balta.

Među instalaterima grijanja i klimatizacije, treće mjesto osvojili su naši učenici Antonio Dudović i Antonio Lacković, mentor Ranko Čučković.

Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima.

Rezultati:
Zanimanje: vodoinstalateri
1. Industrijsko-obrtnička škola Slatina (učenici Ivan Škiljić i Alen Jonaš, mentor Ernest Balta)
2. Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška (učenici Josip Šokić i David Topčić, mentor Mladen Manda)
3. Strojarska tehnička škola Osijek (učenici Mario Jelečević i Dragan Kusić, mentor Marin Bilić)

Zanimanje: instalateri grijanja i klimatizacije
1. Industrijsko-obrtnička škola Virovitica (učenici Marin Rajniš i Dalibor Zorić, mentor Igor Koletić)
2. Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška (učenici Mario Pejaković i Josip Popčević, mentor Damir Kudra)
3. Industrijsko-obrtnička škola Slatina (učenici Antonio Dudović i Antonio Lacković, mentor Ranko Čučković)