Ples za Valentinovo u IOŠ-i
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 15. 2. 2011.

Povodom Dana zaljubljenih, Valentinova , Industrijsko-obrtnička škola, u sklopu manifestacije “Jednaki u različitosti”, izvela je bogat kulturno-zabavni program.

Nakon pozdravnog govora ravnatelja škole, u školskoj knjižnici održan je sat poezije, na temu zaljubljenih. Učenici su čitali poeziju poznatih pjesnika, ali i svoje radove koje su za tu prigodu odabrale profesorice hrvatskog jezika. Program je nastavljen u školskom predvorju, gdje je održana revija odjeće te revija frizura. Odjeću, prikazanu na reviji, kreirali su učenice krojačkog smjera, a frizure su djelo učenika i učenica frizerskog smjera, a sve uz podršku njihovih mentora i mentorica. U školskom praktikumu kuhara i konobara učenici i njihovi mentori pripremili su slastice kojima su počastili goste programa.

Po završetku revije, započeo je glazbeno-plesni dio programa. Za podizanje atmosfere pobrinuli su se učenici glazbenom točkom “Učenici pjevaju” te plesna hip-hop skupina, nakon čega je uslijedio koncert grupe “Otkazani let”.  Tijekom glazbenih zbivanjima, članice Foto-video kluba održale su foto-shooting u kojemu su sudjelovali učenici i učenice škole. Svakako treba naglasiti da su projekt podržali roditelji te brojne Udruge iz grada Slatine.

Dio atmosfere sa održane manifestacije pogledajte u Galeriji.

i na web stranici