MJESEC HRVATSKE KNJIGE
Autor: Mladen Graovac, 9. 11. 2020.

Od 15. listopada do 15. studenoga

Povodom Mjeseca hrvatske knjige u Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina organizirane su i provedene brojne aktivnosti i kreativne radionice na temu knjige, poezije, pjesništva, književnog stvaralaštva, ekologije i okoliša.

U suradnji sa školskom knjižnicom, profesorica matematike Melita Crnković i učenici Silvija Oreški iz 3. razred pomoćni krojač, Leon Štruklec i Josip Suton iz 3.razreda automehaničara, David Vaška iz 1. razreda elektroinstalater, Ines Jutrašnjik, Barbara Hodak i Patricija Križetić iz 3. razreda frizera izradili su digitalnu knjigu u digitalnom alatu story jumper.

Diditalnu knjigu možete pogledati na poveznici:

Tekst napisala:

Svjetlana Dupan, knjižničar mentor