ERASMUS+ C.A.L.L.
Autor: Mladen Graovac, 26. 9. 2023.

DODIJELJENA NAM JE NACIONALNA OZNAKA KVALITETE  ZA ETWINNINGOV PROJEKT OLD SLAVIC LETTERS, NEW EUROPEAN NAMES

Nastavnice Melita Crnković, Ivana Lukač Vuković, Jasna Varga i Helena Roštaš te učenici koji su sudjelovali u aktivnostima projekta Old Slavic Letters, New European Names dobitnici su Nacionalne oznake kvalitete za navedeni projekt koji se u IOŠ-u Slatina provodio od veljače do svibnja 2023. u sklopu Erasmusova projekta C.A.L.L. Osim učenika i nastavnica naše škole u projektu su sudjelovale i partnerske škole u projektu C.A.L.L., učenici i nastavnice Srednje škole Marka Marulića Slatina, Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica te posebni odjeli Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina. Ciljevi su projekta bili upoznati i naučiti pisma glagoljicu, latinicu i ćirilicu, razvijati  komunikacijske vještine, potaknuti kreativnost i maštovitost te osnažiti inkluziju učenika s teškoćama.

Čestitamo svim sudionicima projekta i dobitnicima Nacionalne oznake kvalitete!

Helena.jpg (258.57 KB)
Ivana_.jpg (374.71 KB)