ERASMUS+ C.A.L.L.
Autor: Mladen Graovac, 18. 10. 2023.

ETWINNINGOVE NACIONALNE OZNAKE KVALITETE I ZA PROJEKT FAIRYTALES OF JANKOVAC

I projekt Fairytales of Jankovac, treći eTwinningov projekt proveden u sklopu Erasmusova projekta C.A.L.L. u šk. god. 2022./2023., nagrađen je nacionalnom oznakom kvalitete, a oznake kvalitete za rad na projektu dobile su nastavnice Hrvatskoga jezika Ivana Lukač Vuković i Helena Roštaš.

Projekt se provodio od listopada 2022. do veljače 2023., a u njemu su, osim partnerskih škola projekta C.A.L.L., sudjelovale nastavnice i učenici OŠ Antuna Gustava Matoša iz Čačinaca te OŠ Vladimira Nazora iz Nove Bukovice.

U sklopu projekta učenici su posjetili Jankovac, izradili trojezičnu digitalnu turističku brošuru Jankovaca, upoznali nacionalne mitove i legende izradom digitalnih plakata i ilustracija kojima su ukrasili zajednički digitalni kalendar za 2023. te izrađivali digitalne razglednice s Jankovca koristeći fotografije snimljene tijekom terenske nastave.

Čestitke svim dobitnicima nacionalne oznake kvalitete i zahvale svima na suradnji!

I-NQL-_Jankovac-_fotografija.jpg (342.57 KB)
NQL-_Jankovac-_Helena.jpg (334.78 KB)