PREDSTAVLJANJE ETWINNINGOVIH PROJEKATA U EMISIJI RADIJA SLATINE
Autor: Mladen Graovac, 20. 10. 2023.

U emisiji Radija Slatine 18. listopada 2023. gostovale su nastavnice Industrijsko-obrtničke škole Slatina Jasna Varga, Ivana Lukač Vuković i Helena Roštaš kao predstavnice eTwinningova  tima Škole.

Nastavnice su u jednosatnom razgovoru predstavile eTwinningove projekte škole, a povod za razgovor bile su 14 Nacionalnih oznaka kvalitete koje su u rujnu i listopadu ove godine dodijeljene nastavnicama Matei Crljenić, Meliti Crnković, Pauli Kukuljević Idek, Ivani Lukač Vuković, Heleni Roštaš, Kseniji Som, Jasni Varga i Barbari Vidović Volenik za rad na projektima Promocija obrtničkih zanimanja, Fairytales of Jankovac, Old Slavic Letters, New European Names i Woman's History Month.

Snimku razgovora poslušajte na poveznici:

RADIO.jpg (332.88 KB)