Sve čari adventa
Autor: Mladen Graovac, 8. 12. 2023.

Ovo božićno vrijeme idealno je za razvijanje kreativnosti i maštovitosti. Poigravanje s različitim stilovima i materijalima je uvijek izazov. Učenici zanimanja krojač i pomoćni krojač  prihvatili su ga te sa svojom nastavnicom, Paulom Kukuljević Idek, izradili adventski vijenac i njime ukrasili prostor ispred ulaza škole. Vijenac su izradili od recikliranih materijala kao što su guma, drvo, borove grančice...Svijeće za adventski vijenac izradili su učenici zanimanja stolar i pomoćni stolar sa nastavnicom Jasnom Varga, a dodatni sjaj svijećama udahnule su učenice zanimanja krojač koje su izradile  bogate mašne od  tkanine. Advent može početi!

Tekst i fotografije: Ivana Lukač Vuković i Paula Kukuljević Idek