Naši učenici sudjelovali na Danima poslova HZZ-a
Autor: Mladen Graovac, 26. 1. 2024.

Hrvatski zavod za zapošljavanje s partnerima već tradicionalno organizira Dane poslova kako bi se nezaposlenim osobama, studentima i učenicima završnih razreda srednjih škola te ostalim zainteresiranima predstavili uspješni hrvatski poslodavci, a prvi od planiranih sedam Dana poslova održan je u Virovitici u prostorijama Tehnološko inovacijskog centra. Cilj Dana poslova je na jednom mjestu okupiti sve relevantne dionike na tržištu rada i omogućiti bolju usklađenost ponude i potražnje kroz jačanje partnerstva za zapošljavanje i tako doprinijeti razvoju hrvatskog gospodarstva, a zadovoljstvo ovakvim događanjima još su jednom pokazali i učenici srednjih škola. Na Danima poslova naši su učenici zani9manja kuhar i konobar prezentirali svoje proizvode i aktivno se angažirali u potrazi za budućim poslom. Pratnja učenicima su bili nastavnici Blaženka Kovač, prof. i Goran Ivezić.