SAMOVREDNOVANJE ŠKOLE, ŠK. GOD. 2023./2024. - ANKETA ZA UČENIKE O VJEŠTINAMA I NAVIKAMA UČENJA
Autor: Mladen Graovac, 12. 2. 2024.

Tijekom siječnja i veljače Povjerenstvo za kvalitetu IOŠ-a Slatina u sklopu samovrednovanja Škole u ovoj školskoj godini provelo je anketu među učenicima 1., 2. i 3. razreda o vještinama i navikama učenja. Anketi je pristupilo 198 učenika.

Nastavnicima, osobito razrednicima, te stručnoj suradnici pedagoginji rezultati ankete pomoći će u usmjeravanju i oblikovanju aktivnosti koje će razviti učeničke vještine učenja s naglaskom na bolju organizaciju vremena, usvajanje suvremenih metoda učenja te smanjenje predispitnoga i ispitnoga stresa s ciljem ostvarenja boljeg akademskog uspjeha.

Tekst: Helena Roštaš

Rezultati ankete: