MAGDALENA JOKOŠ OPET NA POBJEDNIČKOM POSTOLJU - OSVOJILA 1. MJESTO NA DRŽAVNOM NATJECANJU FRIZERA U ORGANIZACIJI HOK-a
Autor: Mladen Graovac, 9. 3. 2024.

Na Dan žena, 8. ožujka, učenice i nastavnice Industrijsko-obrtničke škole Slatina još su jednom pokazale koliko znaju te koliko su kreativne i vješte. Učenica Magdalena Jokoš, pod mentorstvom stručne učiteljice Kornelije Zubčević, osvojila je 1. mjesto na natjecanju učenika strukovnih škola na Državnom natjecanju frizera i kozmetičara u sklopu manifestacije Majstori ljepote - Dani frizera i kozmetičara HOK-a koja se održala u Zagrebu, u organizaciji Ceha frizera i kozmetičara Hrvatske obrtničke komore i Zagrebačkog velesajma. Magdalena je izrađivala vjenčanu romantičnu frizuru, a model joj je bila učenica Dora Šantalab. Magdalenin uspjeh dokaz je i odlična rada u frizerskome salonu u kojem Magdalena pohađa praksu - slatinskom salonu F-1 FASHION, vlasnice Tatjane Stoponja. Na natjecanju je sudjelovala i učenica 3. razreda Sara Rašetić kojoj je model bila učenica Anđelina Đorđević. Čestitamo i Sari na odličnom predstavljanju svog rada i Škole. Magdalenina vjenčana romantična frizura izrađena je pomoću ručno izrađenih ukrasa za kosu koji su djelo nastavnice Paule Kukuljević Idek.

Učenice, nastavnice, djevojke, gospođe, čestitamo vam i zahvaljujemo, ponosni smo na vas.

Tekst i fotografije: Helena Roštaš, Kornelija Zubčević i Paula Kukuljević Idek