TERENSKA NASTAVA UČENIKA 2.C-ZANIMANJE KONOBAR U GEO INFO CENTAR VOĆIN
Autor: Mladen Graovac, 15. 3. 2024.

U ponedjeljak 11.3. učenici 2.C-zanimanja konobar, zajedno sa svojom prof. Barbarom Vidović Volenik bili su na terenskoj nastavi u Voćinu-posjetili su Geo info centar. Na nastavnom predmetu biologija s ekologijom pripremili su se za ekološki dio te su u Geo centru pogledali multimedijski film, koji im je bio izrazito zanimljiv, a zatim su pogledali stalni postav biologije-prikaz biljnih i životinjskih vrsta Papuka, te postav geologije. Ovaj oblik nastave je od neizmjerne važnosti kako bi se učenici osvijestili o važnosti očuvanja okoliša, naših prirodnih dobara te parkova prirode. Učenicima je također bilo vrlo zanimljivo upoznati se i sa povijesnim dijelom papučkog kraja, legende o Ružici gradu i obližnjem Jankovcu. Bilo je ovo jako korisno poslijepodne za učenike naše škole.

Teks i fotografije: Barbara Vidović Volenik, prof.-mentor

teren1.jpg (225.49 KB)