Učenice naše škole sudjelovale su na 13. Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa
Autor: Mladen Graovac, 15. 4. 2024.

Dana 13.4.2024. subota učenice naše škole sudjelovale su na 13. Međužupanijskom natjecanju mladih Hrvatskog crvenog križa za Osječko-baranjsku i Virovitičko-podravsku županiju koje se održalo u Orahovici. Napominjemo da je ovo jedno od najvažnijih natjecanja koje postoji uopće. Učenice su primorane raditi u timu što nije jednostavno te je svaki član tima od neizmjerne važnosti.  Sa sigurnošću možemo reći kako su nam iste u stanju spasiti život. Naše učenice zauzele su 7.mjesto te im čestitamo. Učenice koje su se natjecale su: Dora Šantalab, Ema Ćosić, Iva Ćosić, Ivona Iličić, Anamarija Marčinković i Sara Peška, u pratnji mentorice Barbare Vidović Volenik.

Tekst i fotografija: Barbara Vidović Volenik, prof. mentor

Crveni_kriz_natjecanje.png (1.19 MB)