Naši učenici na Danima turizma u Osijeku
Autor: Mladen Graovac, 21. 1. 2019.

U petak, 18. siječnja 2019. godine, učenici završnih razreda naše Škole, zanimanja kuhar, konobar i prodavač, u pratnji voditelja praktične nastave Blaženke Kovač, Gorana Ivezića i Ksenije Som, posjetili su manifestaciju Dani poslova u turizmu u Osijeku. Dani poslova u turizmu zajednički su projekt Ministarstva rada i mirovinskog sustava, Ministarstva turizma, Hrvatske udruge poslodavaca, Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Hrvatske turističke zajednice, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore i Udruge poslodavaca u hotelijerstvu Hrvatske. Brojni poslodavci predstavili su otvorena radna mjesta, a našim učenicima to je bila izvrsna prilika da se na jednom mjestu mogu informirati o mogućnostima zapošljavanja i razvoja daljnje karijere.

Učenici su ostvarili brojne kontakte i sa manifestacije otišli zadovoljni i puni pozitivnih dojmova.

Ksenija Som

IMG-4a.jpg (231.07 KB)