MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE UČENIKA U ZANIMANJIMA: Instalater grijanja i klimatizacije i vodoinstalater
Autor: Mark-Kristian Milaščević, 23. 3. 2011.

Industrijsko-obrtnička škola bila je domaćin međužupanijskog natjecanja učenika u disciplinama vodoinstalater i instalater grijanja i klimatizacije. Sa svojim mentorima iz sedam županija došli su najbolji učenici ovih da pokažu što su naučili. Učenici su na teoretskom ispitu znanja, koje donosi 35 bodova, pokazali koja su to teorijska znanja potrebna u njihovom zanimanju. Praktično su prema zadanim skicama izradili, vodoinstalateri sustav vode, a instalateri grijanja radijator koji će kasnije moći služiti svojoj svrsi. Bilo je 16 učenika i 8 mentora za područje instalatera grijanja i 6 učenika i 3 mentora za područje vodoinstalacija.